Pelgad Taro kaarte? Siit saad lugeda, teiste kogemusest minuga.


Klientide tagasiside

Ütlen ausalt, et mul oli alguses suur hirm ennustamise ees. Tarokaarte olen alati pidanud mustade jõudude tööriistaks ja kõik, kes neid kasutavad ja on meediapildist minuni jõudnud on kuidagi negatiivsed ja hirmutavad.

Kohtudes sinuga sain aga tõelise üllatuse. Nii helge ja soe inimene. Sa suutsid sekundiga võtta maha kõik mu hirmud ennustamise ees. See oli nii põnev tund, mis vesteldes möödus nagu minut.

Sain endale tulevikku kaasa mitu head nõuannet ja see kuidas sa nägi mu hetkeseisu, ka asju, mida keegi teine peale minu ei tea, oli lihtsalt sõnatukstegev.

Üks suurem teema on juba täitunud täpselt nii nagu ma ise soovin. Aitäh sulle ohukohta välja toomast.

Meeri, suur tänu sulle!


- Katre, 32a. -

Meeri on soojade silmadega ja armsa naeratusega tõeline haldjas. Aga ei maksa end sellest lasta eksitada. Tasub kuulata, mida ta räägib. Üllatusi tuli palju. Olen kasutanud ka teist ennustajat, Meeri suutis kohe tabada ära, milles on mu küsimus üldse ja sõnastas selle kaartidele ümber. Sain suurema vastuse kui ootasin. Häma ta ei aja, sirge ja selge jutt. Sain mõnusa kiki tagumikku ja suuna, et edasi tegutseda.


- Joonas, 27a. -

Esiteks aitäh, et olid minu jaoks olemas. Kui jama, siis tean, et leiad alati mulle aja ja Sinu sõnad on alati lohutavad ja lootust andvad. Praktilised ka. Kõik ongi nii nagu Sa ütlesid. Kuidas kaardid kõike teavad. Müstika. Ilma Sinu ja kaartideta oleksin vist ikka veel oma jamas. Sa annad lootust ja teeotsa.

Aitähh Sulle.


- Eva, 44a. -